10 dniowy kurs masażu ANTYCELLULITOWEGO.

Drogie Panie, koleżanki
Jeżeli dbasz o Swoje zdrowie, stan fizyczny? to promocja jest idealnie dla Ciebie
Uprawiasz sport, zdrowo się odżywiasz ,lecz stan Twojej cery Cię nie zadowala ?
Dobrze trafiłaś

Masaż BAŃKA+MIÓD

🌱Zasada działania jest prosta: dziesięć zabiegów w sesji, najpierw dzień masażu bańką, potem dzień masażu miodem, kolejny dzień bańką i tak dalej.
Dlaczego akurat taka kolejność ?!
Już tłumacze:
Początkowo masaż bańką pobudza mięście ,tkankę tłuszczową natomiast na następny dzień wraz z miodem pomaga w procesie parowania zbędnych kwasów w organizmie.

🌱Warto jednak zauważyć, że ani masaż bańką, ani miodem nie są masażami z kategorii “PRZYJEMNE”, ale napewno są to skuteczne procedury, ponieważ wiążą się z aktywnym działaniem fizycznym na skórę.

⏳10dni x 30min.💰 Zamias ceny regularnej 481zł ,taki karnet wykupisz już za jedyne 350 zł.
❕PAMIĘTAJ! sam masaż, to nie jest sposób na odchudzanie, jest to tylko przyjemny bonus i uzupełnienie w drodze do idealniej sylwetki o której tak długo marzysz!
Dla tego ważne jest żeby jeść zdrowo,u każdej z was powinien być chociaż minimalny wysiłek fizyczny i oczywiście ✔sesja masażu antycellulitowego od salonu Healthy Touch.

Nie zwlekaj, nie czekaj na jutro, lub na lato,
Zadbaj o swoim zdrowiu i cudownym stanie swojej cery.

❕A skoro mężczyzni mają szczęście i nie mają cellulitu, mogą skorzystać z każdego innego masażu, jaki oferujemy i poza tym – 🎁podarować swoim kobietom taki karnet i zrobić je szczęśliwsze
📲 503 548 575

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *