Rezerwacja terminu

Laseroterapia punktowa w Rzeszowie
Laseroterapia punktowa w Rzeszowie Rzeszów

Laseroterapia punktowa w Rzeszowie

 

Zabiegi laserem Rzeszów: poznaj B-Cure LLLT-808

Laser miękki B-Cure LLLT-808 – urządzenie stosujące wydajną medycznie wiązkę lasera miękkiego (LLLT) w formie przenośnego aparatu. Bardzo szeroki zakres zastosowań obejmuje leczenie urazów, dolegliwości bólowych, stanów zapalnych, przewlekłych owrzodzeń, schorzeń dermatologicznych. Laser do terapii laserowej stosowany również w medycynie estetycznej. B-Cure emituje prawdziwe światło laserowe LLLT, dlatego jego skuteczność jest dużo większa w porównaniu z rozwiązaniami opartymi na technologii LED.

Laseroterapia w Rzeszowie – efektywna metoda terapii

Leczenie laserem miękkim (LLLT) stosowane jest w medycynie od wielu lat i należy do bardzo efektywnych metod terapii. Światło lasera miękkiego jest niskoenergetyczne. W przypadku B-Cure wiązka laserowa posiada długość fali 808nm (głęboka podczerwień), która wykazuje dużą skuteczność w zastosowaniach medycznych (powyżej 700nm). Dociera do skóry i wnika do głębszych tkanek, oddziałując na poziomie komórkowym, bez żadnych szkodliwych efektów ubocznych. Zabiegi laserem w Rzeszowie polegają na biostymulacji naturalnych mechanizmów organizmu.

Efekt przeciwbólowy wynika przede wszystkim ze stymulacji produkcji endorfin – najsilniejszych substancji przeciwbólowych, jakie wytwarza nasz organizm. Kolejnym wykorzystywanym tu mechanizmem jest leczenie przyczyn bólu poprzez intensyfikację procesów regeneracyjnych i ograniczanie stanów zapalnych. W czasie biostymulacji laserowej wykorzystywane są naturalne mechanizmy gojenia na poziomie komórkowym i systemowym.

Wiązka laserowa B-Cure nie jest widoczna gołym okiem (głęboka podczerwień 808 nm), dlatego urządzenie generuje dodatkowe światło zielone dla uwidocznienia pracy lasera i w celu lepszego oświetlenia leczonego obszaru.

Jakie są główne zalety lasera B-Cure?

Działanie przeciwbólowe przyspieszające leczenie stanów zapalnych oraz urazów układu szkieletowego, tkanek i skóry.
– Urządzenie medyczne klasy IIa. Posiada niezbędne certyfikaty i liczne rekomendacje kliniczne potwierdzone badaniami.
– Pozwala na stosowanie codzienne bez ograniczeń czasowych i przez dłuższy, optymalny z punktu widzenia terapii okres czasu. Laser o 1 klasie bezpieczeństwa i emisji 3.7 J/min.
– Idealne urządzenie przy pierwszym i natychmiastowym leczeniu przy dużej odmienności schorzeń.
– Leczy w sposób naturalny i bezinwazyjny.
Ogranicza stosowanie środków farmakologicznych.

Laseroterapia punktowa w Rzeszowie – zobacz, przy jakich dolegliwościach się sprawdza

Umawiając się na zabiegi laserem w Rzeszowie, warto dowiedzieć się wcześniej o szerokim zakresie działania lasera B-Cure. Jest to urządzenie, które pomoże zwalczyć takie dolegliwości i urazy jak:
– reumatoidalne i/lub przewlekłe zapalenie stawów,
– kontuzje sportowe,
– rany oraz świeże blizny,
– bóle pleców w dolnym i górnym odcinku kręgosłupa, bóle odcinka szyjnego,
– bóle powięzi podeszwy stopy oraz skręcenia,
– łokieć tenisisty,
– zapalenie ścięgna Achillesa,
– zespół cieśni nadgarstka,
– obrzęk limfatyczny,
– trądzik,
– oparzenia,
– blizny,
– bielactwo nabyte (jasne plamy na skórze),
– opryszczka,
– starzenie się i stany zapalne skóry twarzy,
– zmarszczki,
– wrażliwa cera,
– rozstępy po ciąży.

Ile trwa terapia laserowa w Healthy Touch?

W większości przypadków wystarczy wykonywać 2-4 zabiegi dziennie przez 10-14 dni, przy czym stosowanie B-Cure w większych dawkach nie jest szkodliwe. Światło lasera obejmuje powierzchnię 4.5 cm2 i naświetlanie jednego obszaru trwa od 3 do 6 minut (przy pierwszym zabiegu 1.5 minuty).

Najlepsze efekty można uzyskać, wykonując zabieg jako terapię wraz z masażem klasycznym/leczniczym (przed i po masażu). W naszym rzeszowskim salonie masażu istnieje możliwość wykonania samego zabiegu laserem, lecz trzeba liczyć się, z tym że terapia ta będzie wydłużona (nawet na parę tygodni).

Jesteś zainteresowany laseroterapią w Rzeszowie? W takim razie zapraszamy do zapisów na zabiegi w Healthy Touch! Zachęcamy również do wybrania się również na inne terapie, w tym m.in. drenaż limfatyczny w Rzeszowie czy masaż leczniczy i nie tylko. Zapraszamy!

Zobacz inne polecane usługi: